tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: File
gl: Ficheiro

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Upload
gl: Subir

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Close
gl: Pechar

en: File browser settings
gl: Configuración do explorador de ficheiros

en: Browse
gl: Explorar

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Limited
gl: Limitado

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Allowed number of values
gl: Número de valores permitidos
