tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: File
hu: Fájl

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: None
hu: Nincs

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Create
hu: Létrehozás

en: All
hu: Mind

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Close
hu: Bezár

en: File browser settings
hu: A fájlböngésző beállításai

en: Folder
hu: Mappa

en: Browse
hu: Böngészés

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: Unit
hu: Egység

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: KB
hu: kB

en: Uploading...
hu: Feltöltés…

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Limited
hu: Korlátozott

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Allowed number of values
hu: Értékek megengedett száma

en: Default source
hu: Alapértelmezés szerinti forrás

en: Browse files
hu: Fájlok tallózása
