tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: New folder name
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶದ ಹೆಸರು

en: New Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ
