tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Failo kelias

en: None
lt: Joks

en: Upload
lt: Įkelti

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Close
lt: Uždaryti

en: File browser settings
lt: Failų naršyklės nuostatos

en: Folder
lt: Katalogas

en: Browse
lt: Naršyti

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Uploading...
lt: Astiunčiam..

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Create Folder
lt: Kurti katalogą

en: Limited
lt: Ribojama

en: Maximum file size
lt: Maksimalus failo dydis

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Allowed number of values
lt: Leidžiamų reikšmių kiekis
