tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: MB
ml: എംബി

en: KB
ml: കെ.ബി.
