tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: File path
mn: Файлын зам

en: None
mn: Байхгүй

en: Upload
mn: Оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: KB
mn: КБ
