tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်
