tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Upload
ne: अपलोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Unlimited
ne: असिमित

en: MB
ne: एम बी

en: KB
ne: किलोबाईट
