tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Close
oc: Tampar

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Browse
oc: Percórrer

en: Unit
oc: Unitat

en: MB
oc: Mo

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: KB
oc: Ko

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
