tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: File path
sk: Cesta súboru

en: None
sk: Žiadne

en: Upload
sk: Nahrať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: Unit
sk: Jednotka

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
