tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: File
ru: Файл

en: All
ru: Шупту

en: MB
ru: МБ

en: KB
ru: КБ
