tapis_app_webform (1.4.1-alpha2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Browse
ug: كۆرۈش
