tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: إزالة

en: File
ar: ملف

en: File path
ar: مسار الملف

en: None
ar: لا شيء

en: Upload
ar: تحميل

en: Create
ar: إنشاء

en: All
ar: الكل

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Close
ar: إغلاق

en: MB
ar: م.بايت

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: KB
ar: ك.بايت

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Limited
ar: محدد

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.

en: Allowed number of values
ar: العدد المسموح للقيم
