tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Upload
ast: Xubir

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Close
ast: Zarrar
