tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Upload
be: Загрузіць

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: MB
be: МБ

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: KB
be: КБ

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
