tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: None
bo: མེད།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
