tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: File
ca: Fitxer

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: None
ca: Cap

en: Upload
ca: Puja

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Close
ca: Tanca

en: File browser settings
ca: Opcions de l'explorador de fitxers

en: Browse
ca: Navega

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: Unit
ca: Unitat

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Limited
ca: Limitat

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Allowed number of values
ca: Nombre de valors permesos
