tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: File
el: Αρχείο

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: None
el: Κανένα

en: Upload
el: Αποστολή

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Folder
el: Φάκελος

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: New Folder
el: Νέος Φάκελος

en: Limited
el: Περιορισμένο

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: Allowed number of values
el: Επιτρεπόμενος αριθμός τιμών
