tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: File
hi: फ़ाइल

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Upload
hi: अपलोड

en: Create
hi: बनाएँ

en: All
hi: सभी

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Close
hi: बंद करे

en: MB
hi: मेगा बाईट

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: KB
hi: किलो बाईट

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .
