tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: File
is: Skrá

en: File path
is: Skráarslóð

en: None
is: Engin

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Close
is: Loka
