tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Close
km: បិទ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: KB
km: គីឡូបៃ

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
