tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Upload
ku: بارکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: MB
ku: م.ب.

en: KB
ku: ک.ب.
