tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Upload
nn: Last opp

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Close
nn: Lukk
