tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Upload
ps: پورته کول

en: All
ps: ټول

en: Close
ps: تړل
