tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde
