tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Unit
sr: Јединица

en: MB
sr: МБ

en: KB
sr: КБ
