tapis_app_webform (1.4.1-alpha3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: File
te: ఫైల్

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Close
te: మూసివేయి

en: MB
te: మెబై

en: KB
te: కిబై
