tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: File
af: Lêer

en: File path
af: Lêerpad

en: None
af: Geen

en: Upload
af: Oplaai

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Unlimited
af: Onbeperk
