tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Close
am: ዝጋ
