tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: File
az: Fayl

en: File path
az: Fayl yolu

en: None
az: Yoxdur

en: Upload
az: Yükləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Close
az: Bağlı

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Limited
az: Məhduddur

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Allowed number of values
az: Dəyərlərin icazə verilən sayı
