tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: All
bs: Sve

en: Unlimited
bs: Neograničeno
