tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: File
cs: Soubor

en: File path
cs: Cesta souboru

en: None
cs: Žádné

en: Upload
cs: Nahrát

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Close
cs: Zavřít

en: File browser settings
cs: Nastavení prohlížeče souborů

en: Folder
cs: Složka

en: Browse
cs: Procházet

en: Unit
cs: Jednotka

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Uploading...
cs: Nahrávání probíhá...

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Limited
cs: Omezeno

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Upload files
cs: Nahrát soubory

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: Allowed number of values
cs: Povolený počet hodnot

en: Browse files
cs: Procházet soubory
