tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: File
da: Fil

en: File path
da: Filsti

en: None
da: Ingen

en: Create
da: Opret

en: All
da: Alle

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: GB
da: Storbritanien

en: Close
da: Luk

en: Folder
da: Mappe

en: Browse
da: Gennemse

en: File Browser
da: Filvælger

en: Unit
da: Enhed

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: KB
da: kB

en: Uploading...
da: Uploader...

en: File directory
da: Filmappe

en: Limited
da: Begrænset

en: Maximum file size
da: Maksimal filstørrelse

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.

en: Allowed number of values
da: Tilladt antal værdier

en: Default source
da: Standardkilde
