tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: KB
dz: ཀེ་བི།
