tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: File
et: Manus

en: File path
et: Faili asukoht

en: None
et: Puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Close
et: Sulge

en: File browser settings
et: Faililehitseja sätted

en: Folder
et: Kaust

en: Browse
et: Sirvi

en: File Browser
et: Failibrauser

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Limited
et: Piiratud

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv
