tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Upload
eu: Igo

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Close
eu: Itxi

en: File browser settings
eu: Fitxategi nabigatzailearen ezarpenak

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Uploading...
eu: Igotzen...

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa
