tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: None
fi: Ei mitään

en: Upload
fi: Siirrä

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Close
fi: Sulje

en: File browser settings
fi: Tiedostoselaimen asetukset

en: Browse
fi: Selaa

en: File Browser
fi: Tiedostoselain

en: Unit
fi: Yksikkö

en: MB
fi: MT

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: KB
fi: Kt

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Limited
fi: Rajoitettu

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.

en: Allowed number of values
fi: Sallittujen arvojen lukumäärä
