tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: All
fil: Lahat

en: Unlimited
fil: Walang hangganan
