tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Close
gu: બંધ

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: KB
gu: કીલો બાઈટ

en: Limited
gu: મર્યાદિત
