tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: File
he: קובץ

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: None
he: ללא

en: Upload
he: העלאה

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Close
he: סגירה

en: File browser settings
he: הגדרות סייר קבצים

en: Folder
he: תיקיה

en: Unit
he: יחידה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: KB
he: ק"ב

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Limited
he: מוגבל

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Allowed number of values
he: מספר הערכים המותרים
