tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: File
hr: Datoteka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: None
hr: Nema

en: Upload
hr: Otpremi

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
