tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: None
hy: Ոչ մի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: MB
hy: ՄԲ

en: KB
hy: ԿԲ

en: Limited
hy: Սահմանափակ
