tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Upload
jv: Unggah

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
