tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: File
ka: ფაილი

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: None
ka: არცერთი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
