tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: KB
kk: Кб
