tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: File
lv: Fails

en: File path
lv: Faila ceļš

en: None
lv: Nav

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Close
lv: Aizvērt

en: Folder
lv: Mape

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Uploading...
lv: Augšupielādē...

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Limited
lv: Limitēts

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits
