tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: File
mr: फाईल

en: File path
mr: फाईल पथ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Upload
mr: अपलोड

en: All
mr: सर्व

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Close
mr: बंद
