tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Upload
ms: Muat naik

en: Create
ms: Cipta

en: All
ms: Semua

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Close
ms: Tutup

en: Browse
ms: Semak lalu

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: File directory
ms: Direktori fail

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.
