tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: File path
nl: Bestandspad

en: None
nl: Geen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Create
nl: Aanmaken

en: All
nl: Alle

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: GB
nl: Groot-Britannië

en: Close
nl: Sluiten

en: Folder
nl: Map

en: Browse
nl: Bladeren

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: Unit
nl: Eenheid

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New folder name
nl: Nieuwe mapnaam

en: File directory
nl: Map

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Limited
nl: Beperkt

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Allowed number of values
nl: Toegestane aantal waarden

en: Default source
nl: Standaardbron

en: Browse files
nl: Bestanden doorbladeren
