tapis_app_webform (1.4.1-alpha4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: None
pl: Brak

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: GB
pl: Wielka Brytania

en: Close
pl: Zamknij

en: File browser settings
pl: Ustawienia przeglądarki plików

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: Unit
pl: Jednostka

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: New folder name
pl: Nowa nazwa katalogu

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Limited
pl: Ograniczone

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Allowed number of values
pl: Dozwolona liczba wartości
